KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15407270

nr 1540 7270

Färgetsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/28,40x31 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm

Kondition: saknar glas

Utrop:

600 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:51:04